Росіяни показали фото Сенцова з колонії у Лабитнангі

У РФ стверджують, що Сенцов активний, читає книги та дивиться телевізор. Але його захист стверджує, що йому погіршало

Олег Сенцов в колонії в Лабитнангі, 9 серпня 2018 Facebook Людмила Денісова

Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова надіслала українському омбудсмену Людмилі Денісовій фотографії українського політв'язня Олега Сенцова. Про це Денісова повідомила на своїй сторінці в Facebook. 

"Тільки-но від уповноваженого РФ надійшли фото Олега Сенцова. За інформацією, яку їй передали, Олег активний, ходить дивитися телевізор, читає книжки, пише щось час від часу. Всі, цитую, "дивуються, як він витримує, стан його задовільний", - написала вона. 

Також Денісова оприлюднила фото українця, на яких він виглядає дуже схудлим. 

Перед цим адвокат повідомляв, що у Сенцова третя затяжна криза, але він не збирається припиняти голодування, п'є мінімальну кількість медичної суміші та воду. Його вага знизилася до 70 кг. 

Також Денісова розповіла, що у неї відбулася розмова з російською колегою Тетяною Москальковою. Та продовжує стверджувати, що стан українця стабільний. До нього направлялася громадська спостережна комісія, яка і мала зробити фото та відео. 

Нагадаємо, що напередодні Сенцов написав сестрі, що "кінець близький, і це не про звільнення". Він майже не встає з ліжка. Після цього Денісова заявила, що Україна готова обговорювати будь-які умови обміну Сенцова.

14 травня цього року Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях. Сьогодні, 9 серпня, триває 88-й день голодування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів