Росія не повернеться до ПАРЄ у січні, проте платити теж не буде, - Ягланд

Раніше ПАРЄ відмовилася повертати російську делегацію

telegraf.com.ua

Росія не має наміру повертатися в січні в Парламентську асамблею Ради Європи (ПАРЄ), заявив генсек РЄ Турбйорн Ягланд, відповідаючи на запитання членів ПАРЄ, передає "Інтерфакс-Україна".

"Мені було сказано, що Росія не повернеться в січні в Парламентську асамблею Ради Європи. Вони не будуть платити за весь рік", - сказав Ягланд.

Новини за темою: Російська делегація не зможе повернутися в ПАРЄ до 2020 року, - Логвинський

"Нам потрібно верстати бюджет, який візьме до уваги цей факт", - наголосив генсек Ради Європи.

Як повідомлялося, в ПАРЄ не прийняли проект резолюції щодо скасування обмежень проти російської делегації. Його повернули в комітет. 

У 2014 році російська делегація в складі ПАРЄ була позбавлена цілої низки повноважень, у тому числі права голосу, через анексію Криму й агресію в Донецькій та Луганській областях. Тоді російська делегація припинила свою роботу у складі асамблеї на знак протесту. Москва відреагувала заявою про те, що чинний регламент ПАРЄ утискає інтереси делегацій окремих країн і дозволяє іншим ухвалювати дискримінаційні рішення - наприклад, позбавляти права голосу, відстороняти від участі в керівних органах асамблеї і різних моніторингових місіях, як це було з російською делегацією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів