Романа Сущенка відвідає консул 9 липня, - адвокат

Адвокат додав, що Сущенко збирається написати звернення до деяких публічних політиків

Фейгін /Facebook
Адвокат незаконно засудженого в РФ українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін і консул Геннадій Брескаленко відвідають його наступного тижня. Про це повідомив Марк Фейгін, передає "Укрінформ". 

"Брескаленко Геннадій піде в СІЗО до Романа Сущенка 9 липня. Я сам, згідно з жеребкуванням, яке відбулося напередодні, піду до нього 12 липня", - зазначив Фейгін.

Адвокат додав, що Сущенко збирається написати звернення до деяких публічних політиків.

Воно буде присвячене нинішній ситуації, що склалася в обговоренні можливості обміну ув'язненими між Росією й Україною, і головне – позиції Кремля з цього питання.

"Ми з Романом повинні докладно обговорити це питання", - підсумував захисник.

Нагадаємо, Мосміськсуд у Росії 4 червня ухвалив вирок у вигляді 12 років колонії суворого режиму за шпигунство громадянину України Роману Сущенку. Процес у справі щодо нього відбувався в закритому режимі, тому суд оголосив тільки вступну і резолютивну частини вироку. 

Водночас у російських ЗМІ з посиланням на джерело з'явилася інформація про те, що Сущенка засудили за спробу розвідати про наступ "ДНР" на Маріуполь.

Громадський захисник журналіста Марк Фейгін допускає, що Сущенка можуть обміняти. 

Як повідомлялося, ФСБ Росії затримала журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка в кінці вересня 2016 р. Його звинуватили в шпигунстві. Адвокат заявляв, що Сущенку загрожують 20-річним тюремним терміном у разі невизнання ним вини. Україна неодноразово зверталася до РФ з вимогою негайно звільнити журналіста.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів