Роботодавець, який залишив паралізовану українку на вулиці, зобов'язався повністю сплатити лікування

Розмір виплати визначать у судовому порядку

Facebook Департамент консульської служби МЗС України

Українці, яка перебуває з інсультом у лікарні в Познані, повністю оплатить лікування і реабілітацію її роботодавець. Про це повідомляє департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Як повідомляє прес-служба департаменту, вчора, 14 лютого, відбулася зустріч глави консульства України в Польщі Світлани Криси із заступником старости Сьредзького повіту, а також із секретарем повіту і безпосереднім роботодавцем потерпілої громадянки України. Представники місцевої влади висловили повну готовність оплатити українці лікування в лікарні Познані. Також роботодавець жінки підписав письмове зобов'язання оплачувати лікування і реабілітацію на території Польщі.

Розмір щомісячних виплат, які він зобов'язується оплачувати потерпілій, визначить суд.

Нагадуємо, що раніше консул України в Познані Вітольд Хоровський повідомив про те, що власник одного з підприємств не став надавати українці, що працювала у нього нелегально, необхідну допомогу після того, як у неї стався інсульт, а вивіз її в сусіднє місто, вже паралізованою залишив на вулиці і викликав поліцію до нібито п'яної жінки.

Джерело: Facebook Департамент консульської служби МЗС України

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів