В Україні вистачає робочих місць, щоб задовольнити потреби практично будь-якого претендента, - бізнес

Представники банківської сфери, а також сфери послуг, таких як таксі, ресторани, вважають, що в Україні абсолютно вистачає робочих місць з гідним рівнем зарплати. Про це пише у своєму матеріалі Obozrevatel "Українці на експорт: чому вигідніше працювати вдома і як бізнес бореться з міграцією".

"В Україні можна знайти роботу з більш вигідними умовами, ніж те, що пропонують заробітчанам, наприклад, у Польщі. Причому йдеться не тільки про рівень заробітних плат, а й про можливість реалізувати себе, побудувати кар'єру, значно поліпшити своє матеріальне становище", - йдеться в матеріалі.

Видання наводить дані Міжнародної організації праці, згідно з якими за кордоном кар'єру будують тільки одиниці. Так, 40% трудових мігрантів знайшли низькокваліфіковану роботу, а ще 23,8% працюють не за своєю спеціальністю.

"Значна частка виконує таку роботу, яка не передбачає жодної кваліфікації або кваліфікації в іншій області", - йдеться у звіті МОП.

Через значну кількість трудових мігрантів, особливо після старту безвізу, кадровий голод відчули вже багато бізнесменів, у тому числі ресторатори. Для утримання і зацікавлення співробітників довелося підвищувати зарплати. Уже сьогодні кваліфіковані офіціанти в столичних закладах разом із чаєм можуть заробляти близько 1 тис. дол.

Для порівняння, у сусідній Польщі більшість українців працює нелегально і заробляє 20-25 тис. грн, повідомляють журналісти.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів