Різдвяний піст-2017: Що і коли можна їсти

Православні християни відсьогодні дотримуються сорокаденного Різдвяного посту. Він не дуже суворий, але має низку особливостей, яких не варто випускати

З відкритих джерел

Відсьогодні, 28 листопада, у православних християн починається один із найбільш важливих постів – Різдвяний. Він триватиме 40 днів і завершиться 7 січня – у свято Різдва Христового.

Головна ідея зимового посту полягає не лише в тому, щоб утриматися від скоромної їжі, а він повинен допомогти вірянам духовно очиститися і підготуватися до свята приходу Сина Божого в наш світ. Тому особливу увагу при ньому слід приділити покаянню та молитві.

"Різдвяний піст встановлено для того, щоб християни, очистивши себе щиросердною покаянням, щирою молитвою, утриманням від їжі, з чистим серцем могли благоговійно зустріти народження у світ Сина Божого, а наша зміна у кращий бік і бажання йти за Його вченням стали тим даром і жертвою, яку ми можемо піднести до дня Різдва Господа нашого Ісуса Христа", - зазначив в інтерв'ю "Православному життю" митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

З відкритих джерел

За його словами, без молитви це не піст, а звичайна дієта. Віряни мають уникати прояву пристрастей і пороків, викорінювати злі помисли, прощати образи.

"Якщо в наших планах немає Христа, вони не змінять наше життя, нашу душу. З таким же успіхом можна використовувати піст для схуднення і дієти, що дехто й робить. Піст призначено для іншого. Він дає нам можливість надолужити втрачені добрі справи, щоб серце стало м'якшим, добрішим, світлішим", - пояснює митрополит.

При цьому варто відзначити, що в порівнянні з Великим постом або Успенським Різдвяний піст не дуже суворий, однак у цей період церква також не проводить вінчання і хрещення.

Що не можна їсти в Різдвяний піст

За правилами утримання Різдвяний піст близький до Петрового посту. Згідно з церковним уставом, в усі дні посту виключають м'ясні та молочні продукти, а також яйця.

З відкритих джерел

Проте є й ряд особливостей. Так, у понеділок, середу та п'ятницю в Різдвяний піст не дозволяється їсти рибу, а гарячу їжу з рослинною олією можна вживати тільки після вечерні. В інші дні (вівторок, четвер, суботу і неділю) дозволено гарячу їжу з додаванням рослинної олії.

При цьому рибу також можна їсти у суботу і неділю та на церковні свята, якщо вони припадають на вівторок і четвер.

У Святвечір правила знову змінюються: не можна їсти до першої зірки, а після її появи дозволено їсти кутю.

Крім виключення зі свого меню продуктів тваринного походження, під час посту кожен повинен скоротити кількість споживаної їжі вдвічі, повністю відмовитися від стимуляційних напоїв (кава, міцний чай, алкоголь).

Що рекомендується в Різдвяний піст

Таким чином, до меню Різдвяного посту потрапляє хліб і похідні від нього (наприклад, сухарі), а також крупи, овочі, фрукти та сухофрукти, гриби.

Дозволяється бобові, горіхи, насіння. Із солодкого можна і цукор, і мед.

Що стосується білкової та жирної їжі, то, як зазначалося, в деякі дні можна їсти рибу, морепродукти та олію.

Водночас якщо людина хворіє, зайнята важкою фізичною працею або якщо вона похилого віку чи подорожує, їй дозволяється послабити піст.

Від посту взагалі звільняються вагітні жінки та маленькі діти.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів