РФ знищує кримські виноградники у Судацькій долині, - МінТОТ

Площа виноградників в анексованому Криму скоротилася на 46%

Фото з відкритих джерел

Російська Федерація в анексованому Криму знищує виноградники Судацької долини, що ставить під загрозу виноробну галузь на півострові. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб (МінТОТ).

Зокрема, було проведено спеціальне оброблення даних із відкритих джерел і космічних знімків і виявлено занепад виноградарства і знищення виноградників на території Судацької долини.

Новини за темою: В Одеській області підпалили виноградники французького винороба Лакарена

"Станом на 2012 рік площа виноградників Судацької долини склала 743,9 га. Після анексії Кримського півострова площа виноградників різко скоротилася на 46% і зараз становить 397,8 га", - зазначили в міністерстві.

Причиною скорочення площ виноградників називають їх залісення (заросли деревами і кущами) - таких нараховано 17,4 га. Також виявлено 17,6 га занедбаних ділянок, які не обробляються. Крім того, на площі 59,4 га насадження винограду викорчувані. Ще одна причина - проріджування. Зокрема, кількість кущів винограду зменшилася на 251,7 га.

Раніше в окупованому Криму не менше 80 га виноградників одного з найбільших винзаводів Криму - "Масандра" - постраждали через селевий поток.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів