Резніченко переводить Дніпропетровщину на сонячну енергію

Також, за словами Резніченка, в процесі оформлення земля під сонячну електростанцію в 6 МВт у Чкалівській ОТГ

Валентин Резніченко З відкритих джерел

На Дніпропетровщині планується будівництво ще 7 сонячних електростанції, на додачу до вже працюючих на території області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

"Щодо будівництва цілої низки сонячних електростанцій у Дніпропетровській області вже є конкретика - хто, коли, де і джерело фінансування. Минулого тижня було підписано меморандум з компанією з Ірландії на будівництво ними в Дніпропетровській області сонячної електростанції потужністю 250 МВт. Ще один інвестор отримав землю в Покрові під електростанцію потужністю 14 МВт і в березні отримує землю ще на 10 МВт там же. Будівництво має розпочатися влітку", - зазначив Резніченко.

Також, за його словами, в процесі оформлення земля під сонячну електростанцію в 6 МВт у Чкалівській ОТГ. На стадії попередніх розрахунків будівництво електростанцій в Павлоградському районі - на 30 МВт і в Дніпровському районі - на 25 МВт. Ще одну ділянку землі під електростанцію 10 МВт в тому ж Дніпровському районі вже виділено і там скоро починається будівництво.

"Залучення інвестицій та розвиток енергонезалежності країни - основні пріоритети державної політики президента України Петра Порошенка. Дніпропетровщина їх вдало поєднує і реалізує на практиці", - зазначив Резніченко.

На сьогоднішній день в області працює дві сонячні електростанції - в Підгородньому та Нікополі, побудовані за кошти інвесторів. Раніше повідомлялось, що в Нікополі за кошти канадських інвесторів було побудовано найпотужнішу в Дніпропетровській області сонячну електростанцію потужністю 10 МВт електроенергії на годину.

У 2017 році на Дніпропетровщині було реконструйовано та побудовано з нуля понад 200 інфраструктурних об'єктів. Особлива увага в області приділяється підвищенню енергоефективності: вже понад 30 котелень на альтернативному паливі забезпечують теплом дитячі садки, школи, медичні заклади та житлові будинки.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів