Міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу "112 Україна". 02.03.2017
112.ua

Коли соціально-економічна ситуація в змінилася, а система охорони здоров'я залишилася тією ж, ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати. Про це повідомив міністр соціальної поліції Андрій Рева у "Вечірньому праймі" на телеканалі "112 Україна".

"Я вам скажу, що мало що змінилося з тих часів до сьогоднішнього дня. За великим рахунком, і система медицини, яка у нас була, вона була побудована в інших економічних умовах, для інших соціальних умов і з зовсім іншими фінансовими можливостями щодо її змісту. Коли ситуація соціально-економічна змінилася, а система залишилася тією ж, ми отримали систему медицини, яка не може нікого лікувати", – сказав Рева.

Він додав: "Ми тільки що почули, що скоротять лікарів і так далі. Сьогодні на раді регіонального розвитку виступав голова Чернігівської обласної адміністрації. Чернігівська область дуже специфічна з точки зору медицини. Якщо в середньому у нас ліжковий фонд по країні становить 80 ліжок на 10 тис. населення, то в Чернігівській області їх 120. Це найбільше, з точки зору кількості ліжок в області в Україні. Запитайте у жителів Чернігівської області – вони відчувають себе краще, ніж мешканці іншої області, де немає 120 ліжок? Вони скажуть, що ні".