Рева: Перекази з-за кордону вважаються доходом і впливають на отримання субсидій

Зазначається, що за перші півроку 2018 до України надійшло 6,5 млрд доларів коштів від тих, хто працює за кордоном

112.ua

Грошові перекази з-за кордону вважаються доходами громадян і впливають на отримання субсидій. Про це в ефірі програми "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна" повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

"За даними Держстату, за перші півроку в Україну надійшло 6,5 млрд доларів від тих, хто працює за кордоном. Всі грошові кошти, які отримує громадянин для того, щоб йому призначили субсидію, є його доходом. Якщо ви отримуєте будь-які грошові кошти - ви маєте їх декларувати. Якщо людина отримує кошти з будь-яких джерел для власного споживання - це її дохід, у тому числі доходи, які люди отримують з-за кордону. Ці 6,5 млрд офіційно прибули в Україну, але в жодній декларації, які ми сьогодні отримуємо з травня, їх не відображено", – зазначив Рева.

Як раніше повідомлялося, в уряді не знають, яка частина з 2,5 млн домогосподарств, які отримували субсидії раніше, виявить бажання їх відновити. Також повідомлялося, що усна відмова в отриманні субсидії є незаконною.

Нагадаємо, 1 липня поточного року Міністерство соціальної політики запустило роботу Державного реєстру субсидіантів. Очікується, що реєстр спростить безліч процедур, пов'язаних з системою субсидій.

Новини за темою: Рева: Банківські депозити і відсотки від них не впливають на розрахунок розміру субсидій

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів