Рева: На субсидії може знадобитися додатково близько 7 млрд грн

При цьому зазначається, що розмір субсидій на наступний рік буде залежати від ціни на газ

112.ua

На оплату субсидій до кінця року може знадобитися додатково близько 7 млрд грн. Про це у "Вечірньому праймі" на "112 Україна" повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"У нас прораховано різні варіанти. Навіть негативний сценарій теж нами прораховано. Не більше 7 млрд грн до кінця поточного року (потрібно на субсидії у гіршому випадку)", – зазначив Рева.

Повідомляється, що наразі потреби в додаткових коштах немає.

"Сьогодні ще не всі кошти державного бюджету, близько 55 млрд грн з (виділених) 71 млрд, використано на субсидії", – повідомив міністр соціальної політики.

Він додав, що розмір субсидії в наступному році буде залежати від ціни на газ.

За інформацією Реви, в літній період, коли потрібно було переоформляти субсидії, звернулося близько 4 млн осіб. З них субсидії призначено 3 млн 200 тис. українцям.

Раніше віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявляв, що перерахунок ціни на газ і ЖКГ не вплине на одержувачів субсидій.

Нагадаємо, 1 липня поточного року Міністерство соціальної політики запустило роботу Державного реєстру субсидиантов. Очікується, що реєстр спростить безліч процедур, пов'язаних з системою субсидій.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів