Міністр соціальної політики Андрій рева в ефірі телеканалу "112 Україна". 02.03.2017
112.ua

Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що найближчим часом Кабінет міністрів України розгляне новий порядок контролю за нелегальною зайнятістю населення. Про це він сказав під час засідання Ради регіонального розвитку, яке транслював телеканал "112 Україна".

Новини за темою: У Мінсоцполітики вважають, що боротися з тіньовою зайнятістю населення повинна місцева влада

"Як можна в плановому порядку перевіряти нелегальну зайнятість? Дієвого контролю фактично не існувало. Ми підготували новий порядок здійснення контролю, який найближчим часом буде винесено на розгляд уряду. В ньому ми визначаємо перед органами місцевого самоврядування три проблеми, на які необхідно звернути увагу, запропонувавши сучасний інструментарій здійснення контролю та інформаційне забезпечення виявлення таких порушень з органів фіскальної служби і Пенсійного фонду, які будуть об'єктивними підставами для здійснення перевірок тільки тих роботодавців, які допустили порушення. Це завдання подолання явищ з неоформленим трудових відносин, виплати зарплати в розмірі меншому, ніж мінімальна зарплата, заборгованість із виплатою зарплати", - зазначив він.

Новини за темою: У Мінсоцполітики розповіли, як буде реформовано службу зайнятості

Рева підкреслив, що рішення саме цих трьох проблем є найбільш актуальним для економічного і соціального розвитку становлення європейських стандартів у сфері праці.