Ректора медуніверситету Амосову знову відсторонили від посади

Комісія МОЗ продовжила свою роботу до 23 березня

Фото з відкритих джерел

Міністерство охорони здоров'я України знову відсторонило Катерину Амосову від посади ректора Національного медичного університету ім. О. Богомольця. Про це повідомляється на сайті відомства.

Згідно з інформацією, у зв'язку зі зривом 20 лютого 2018 в НМУ ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок 1. Стоматологія" для понад 200 студентів 3 курсу стоматологічного факультету, МОЗ створило комісію для перевірки всіх обставин справи, робота якої продовжена до 23 березня.

"На час роботи комісії Катерина Амосова відсторонена від обов'язків. Обов'язки ректора буде виконувати перший проректор - Ярослав Цехмістр, одне з основних завдань якого - забезпечити проведення ліцензійних іспитів "Крок" у НМУ", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що понад тиждень роботи комісії адміністрація НМУ фактично заблокувала її роботу, не надавала необхідні документи і не допускала членів комісії у ректорський корпус. Тільки на 9-й день з'явилася Амосова та надала копії матеріалів щодо проведення іспиту та співпраці із Центром тестування.

Нагадаємо, що 2 березня Адміністративний суд відновив Амосову на посаді ректора університету ім. Богомольця.

26 лютого в університеті оголосили страйк на підтримку Амосової. 

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що це не страйк, а навмисне усунення студентів від навчального процесу, і пригрозила керівництву університету притягненням до відповідальності за саботаж занять.

28 лютого страйк-комітет НМУ ім. О. О. Богомольця оголосив про закінчення протестувальної акції. Її учасники заявили, що завдяки страйку парламентський комітет з питань охорони здоров'я, який очолює Ольга Богомолець, підтримав вимоги, які було висунуто учасниками акції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів