Рахункова палата продовжить здійснення планових аудитів у період воєнного стану

Територіальні відділення в регіонах, в яких оголошено воєнний стан, працюватимуть у штатному режимі

Сегодня

Рахункова палата України не припинить планові аудиторські перевірки через запровадження воєнного стану. Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, передає прес-служба відомства.

Як заявив Пацкан, те, що низка територіальних відділень Рахункової палати перебуває в областях, в яких запроваджують воєнний стан, не вплине на роботу відомства.

"Я розпочав робочий день зі спілкування з нашими керівниками територіальних відділень у тих регіонах, де оголошено воєнний стан. Однозначно ми продовжуємо здійснювати планові аудити. Ми не будемо припиняти роботу. Гроші треба рахувати і контролювати. Якщо хтось під прикриттям воєнного стану захоче заробити на державних коштах, то наше завдання – не дати цього зробити. Тож жодну перевірку не буде перервано", - заявив він.

"Вчора було ухвалено єдине правильне рішення президента і Верховної Ради. Воєнний стан у першу чергу запроваджено для того, щоби наші військовики могли відбивати атаку, оперативно реагувати і застосовувати зброю для захисту нашої держави", - підкреслив Пацкан.

Нагадаємо, у зв'язку з Азовською кризою Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу запровадити воєнний стан на 30 днів у певних регіонах.

У середу в "Урядовому кур'єрі" опублікували указ президента № 392, яким вводиться в дію рішення РНБО про запровадження в Україні воєнного стану строком на 30 діб.

Згідно з п. 6 ст. 5 закону "Про правовий режим воєнного стану", указ президента України про запровадження воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях, затверджений Верховною Радою України, офіційно оприлюднюється разом із законом щодо затвердження такого указу президента України та набуває чинності одночасно з набранням чинності таким законом.

Джерело: Рахункова палата

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів