Рада заборонила примусове годування ув'язнених, які відмовилися від їжі

Також ухваленим законом запроваджується єдиний термінологічний стиль щодо підстав переведення засуджених до дільниць посиленого контролю

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада України (ВРУ) гуманізувала порядок та умови виконання покарань. За відповідний законопроект №2252а у другому читанні та в цілому проголосували 235 народних депутатів.

Так, ухваленим законом запроваджується єдиний термінологічний стиль щодо підстав переведення засуджених до дільниць посиленого контролю; врегульовано питання відбування засудженими всього строку покарання в одній виправній чи виховній колонії; закріплено додаткові гарантії процедури застосування примусового лікування засуджених до позбавлення волі, додаткові гарантії захисту прав засуджених жінок і жінок, які мають при собі дітей, а також неповнолітніх; спрощено процедуру пенсійного забезпечення засуджених до позбавлення волі.

Новини за темою: Рада розширила перелік заходів заохочення для ув'язнених

Зокрема, законодавчим актом забороняється примусове годування засудженого, який заявив про відмову від прийняття їжі. "Примусове годування може бути застосовано лише на підставі рішення суду, прийнятого за висновком лікаря, що засудженому загрожує розлад здоров'я стійкого характеру та існує очевидна загроза його життю", - йдеться в тексті документа

Нагадаємо, Рада відмовилася виключити можливість довічного ув'язнення для жінок, які вчинили кримінальне правопорушення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів