Рада має намір звільнити благодійні SMS-повідомлення від оподаткування

Це забезпечить перерахування на благодійність усієї заявленої абонентом суми

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада України (ВРУ) має намір звільнити благодійні SMS-повідомлення від оподаткування. Відповідний законопроект №2297 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних текстових повідомлень" у першому читанні за основу підтримали 252 народні депутати.

Документ вносить зміни до законів України "Про благодійну діяльність та благодійні організації", "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", "Про платіжні системи та переказ коштів в Україні", "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" з метою надання визначення благодійних текстових повідомлень та звільнення такого виду благодійності від оподаткування.

"Запропоновані законопроектом зміни дозволять звільнити благодійні текстові повідомлення від оподаткування, що забезпечить перерахування на благодійність усієї заявленої абонентом суми і надасть можливість оператору телекомунікацій компенсувати податки, які були сплачені в момент отримання ним передоплати від абонента", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Новини за темою: Порошенко за січень-лютий перерахував із зарплати на благодійність понад 58 тис. грн

Перед прийняттям законопроекту в першому читанні було погоджено, що в процесі підготовки документа до другого читання в ньому буде враховано низку позицій альтернативного законопроекту №2297-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійного голосового та текстового повідомлення".

Крім того, парламентарії 230 голосами підтримали в першому читанні за основу проект закону №3467, який фактично доповнює №2297 та вносить до Податкового кодексу України зміни, що звільняють благодійні телекомунікаційні повідомлення від сплати податку на додану вартість.

Нагадаємо, податковий комітет Ради рекомендував парламенту зняти оподаткування з пенсій, схваливши законопроект №4542-4.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів