Рада має намір створити національну систему кібербезпеки

За відповідне рішення проголосували 235 народних депутатів

misgl.com

Верховна Рада України прийняла в першому читанні за основу законопроект №2126а "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України". За відповідне рішення проголосували 235 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, його метою є "створення національної системи кібербезпеки як сукупності політичних, соціальних, економічних та інформаційних відносин разом із організаційно-адміністративними та техніко-технологічними заходами шляхом комплексного підходу, в тісній взаємодії державного і приватного секторів та громадянського суспільства".

Законопроектом пропонується визначити правові та організаційні засади забезпечення захисту життєво важливих інтересів людини і громадянина, суспільства і держави, національних інтересів України в кіберпросторі, основні цілі, напрями та принципи державної політики у сфері кібербезпеки України, повноваження і обов'язки державних органів, підприємств, установ, організацій, осіб і громадян у цій сфері, основні принципи координації їх діяльності щодо забезпечення кібербезпеки України, а також дефініції базових термінів у галузі кібербезпеки.

Новини за темою: У Львівській обл. кіберполіція затримала угрупування, яке підробляло документи для отримання віз

Нагадаємо, також сьогодні Рада прийняла за основу законопроекти про електронні довірчі послуги та обробку інформації в системах хмарних обчислень.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів