День Перемоги переживе всіх тих, хто намагався заборонити або скасувати, - Вадим Рабінович

Він переконаний, що ніякої "заполітизованості" щодо 9 травня немає

112.ua

Велич духу, виявлену українським народом у тій страшній війні, не затьмарити. Про це в прямому ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович, коментуючи події, пов'язані з відзначенням в Україні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  

"9 Травня був, є і буде святом всіх нормальних людей України, які відчувають радість і гордість за батьків і дідів, які перемогли фашизм. А перемога над фашизмом сьогодні є не менш актуальною, ніж була вчора. Тому День Перемоги переживе всіх тих, хто намагався заборонити його або скасувати!" - сказав він. Нардеп переконаний, що кожен українець "у своєму серці несе частинку Перемоги".

"У мене на фронті загинув дядько, мій батько пройшов усю війну танкістом. Серед Героїв Радянського Союзу в тій війні 2-ге місце за чисельністю посідали саме українці, я пишаюся Україною. Велич духу, виявлену українським народом у тій страшній війні, не затьмарять ніякі паразити!" - переконаний Рабінович.

Нардеп наголосив на тисячах людей, які вийшли на вулиці українських Одеси, Харкова, Дніпра й Києва, щоб відсвяткувати перемогу. "І ніякі заборони, ніяке прагнення нинішньої влади применшити її значення або взагалі "не помітити" не увінчаються успіхом", — констатував народний депутат.

Рабінович переконаний, що ніякої "заполітизованості" щодо 9 травня немає, оскільки перемога не належить одній якійсь із країн колишнього Радянського Союзу. "Це спільне свято переможців фашизму, тих людей, хто не ховався і не стріляв у спини, а на передовій, зі зброєю в руках захищав свою Батьківщину! Воювали не за Сталіна, незважаючи на гасла, а за свою рідну землю, за своїх дітей та онуків", — констатував політик.  

На його думку, "немає нічого страшного в тому, що хтось хоче святкувати чи сумувати в інший день, наприклад, 8 травня. Головне, щоб багатьом і багатьом людям, здоровим і нормальним людям, не заважали святкувати саме 9 травня День Перемоги над фашизмом".  

Рабінович переконаний, що пропозиція скасувати святкування Дня Перемоги 9 травня не викликає дискусії в суспільстві, оскільки "9 травня всі будуть святкувати перемогу над фашизмом і тоді, коли про Вятровиче вже забудуть!".

"Я не бачу, чому потрібно скасовувати і вихідний день 9 травня. Це для чого? Щоб владі було зручніше "не помічати", як тисячі людей виходять на вулиці та святкують перемогу над фашизмом? Я взагалі впевнений в тому, що час, коли треба щось скасовувати, перейменовувати, викреслювати, відходить у небуття. Залишилося трохи потерпіти. Мине досить невеликий відрізок часу — і це світле свято знову набуде такого ж великого значення для всієї країни, як це й було завжди. Я впевнений у цьому", — констатував Вадим Рабинович. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів