Рабінович: Супрун - це шкідник номер один в Україні

Також Рабінович зазначив, що медичної реформи в Україні не існує

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

В. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун - це шкідник номер один в Україні. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

"Величезною європейською країною править, м'яко кажучи, шкідник, який не має на це ані можливостей, ані талантів, зате в одних руках вона зосередила мільярди доларів. Мені соромно і гидко, що в нашій країні існує закон для українців і не існує для зарубіжних заробітчан, що приїхали сюди. Тому що за законом України в. о. може бути не більше трьох місяців. Я ставлюся до неї як до шкідника номер один у нашій країні", - сказав він.

Рабінович зазначив, що уряд також порушує закон, оскільки раз на рік зобов'язаний звітувати про виконану роботу, однак він цього не робить.

Також Рабінович зазначив, що медичної реформи в Україні не існує.

"Немає ніякої реформи, якщо українці позбавлені права на дароване нам Конституцією безкоштовне медичне обслуговування. Ніякого медичного страхування не ввели, половину лікарень продають, половину лікарів вигнали за кордон і називають це реформою. Це не реформа. Це вбивство, і вони за це відповідатимуть. Правда, Супрун, не думаю, що відповість, вона поїде, а наших ми дістанемо", - резюмував він.

Зазначимо, директор з гуманітарних ініціатив Світового конгресу українців Уляна Супрун з 27 липня 2016 року була призначена виконувачем обов'язків міністра охорони здоров'я.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів