Рабінович просить ГПУ розібратися з рейдерським захопленням агрофірм у Черкаській області

"Я не вірю, що Луценко і Сторожук покривають убивць і покривають ось це рейдерство, тому я написав депутатський запит", - заявив Рабінович

Генпрокурор Юрій Луценко пресс-служба ГПУ

Позафракційний депутат Вадим Рабінович просить Генеральну прокуратуру України (ГПУ) розібратися з рейдерським захопленням агрофірм у Черкаській обл. і вбивством їх власника Сергія Зінченка. Про це депутат заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я думаю, що боротьба з корупцією – це все чули. А ось боротьба з рейдерством, яке не дає піднятися бізнесу, все більше і більше накриває країну. Була кричуща історія. До мене звернулися виборці. Є такий Сергій Зінченко, який побудував успішний агропромисловий комплекс, і у нього агрофірми рейдери просто відібрали і вбили його самого. Просто вбили людину. Я вивчив це питання, і, ви знаєте, я нажаханий, півтора року справа лежить у Луценка (генпрокурора Юрія Луценка, - ред.) і Сторожука (першого заступника Дмитра Сторожука, - ред.) у ГПУ, не рухається з місця. Мені ці люди плачуть, кажуть, що покриває Генеральна прокуратура. Я не вірю, що Луценко і Сторожук покривають убивць і покривають ось це рейдерство, тому я написав депутатський запит Луценку і ще у два наших правоохоронних органи з проханням негайно розібратися", - зазначив Рабінович.

Зауважимо, історія сільгосппідприємств Сергія Зінченка висвітлювалася в програмі "Народна прокуратура" на телеканалі "112 Україна" 14 травня 2016 року.

Новини за темою: Хто "кришує" рейдерство в Черкаській області, - розслідування "Народної прокуратури"

Мова йшла про те, як через щілини у законодавстві рейдери незаконно заволоділи двома його агрофірмами "Довіра" і "Богодухівське", а через кілька тижнів після цих подій загинув і сам власник. Його дочка Олександра Зінченко, незважаючи на постійні погрози, взялася відстоювати справедливість. Обухівський районний суд і апеляційний суд Київської області прийняли рішення повернути підприємства його законним власникам. Однак захоплені підприємства так і не повернули, причетних до рейдерського захоплення осіб до відповідальності так і не притягнули.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...