Рабінович: Переможець шоу "Кандидат" пройде річне навчання в Стенфордському університеті та увійде до списку партії "За життя"

В ефір телеканала "112 Україна" проект вийде у другій половині серпня 2018 року

112.ua

Переможець шоу "Кандидат" на телеканалі "112 Україна" отримає прохідне місце у списку партії "За життя" і пройде річне навчання в Стенфордському університеті. Про це заявив народний депутат, лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабінович у черговому випуску авторської програми "Хто кому Рабінович".

"Ми зараз з каналом "112 Україна" розпочали мегапроект. З усієї країни записуються люди, триває відбір, заявки подали вже сотні людей. Щоб ви зрозуміли нелегку долю народного депутата, одразу після передачі ("Хто кому Рабінович", – ред.) у нас з 23:00 до 07:00 зніматимуть перші кадри шоу "Кандидат"", – розповів парламентарій.

Згодом Вадим Рабінович опублікував фото з першого знімального дня на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, додавши фразу, що "такого на українському ТБ ще не було".

За його словами, шоу відбуватиметься таким чином: під час програми відібрана редакцією кількість учасників скорочуватиметься доти, поки не оберуть одного переможця – просту людину з народу. Потім вона поїде навчатися до США і потім же отримає прохідне місце у списку партії "За життя" на найближчих парламентських виборах.

"Гадаю, що це дуже правильна тенденція – починати шукати людей з усієї України. Соціальні ліфти у нас мало працюють, адже все в країні спрямовано на підтримку своїх, на кумівство, на корупцію. Впевнений, що це буде надцікаво. Такого ще не було. Ми з вами разом будемо голосувати, ви будете брати участь у голосуванні, ви будете разом зі мною ухвалювати рішення. Ми побачимо нові обличчя, нових людей, це буде медіаліфт, який відкриє нові таланти. Впевнений, що той, хто переможе в шоу "Кандидат", буде гідним членом партії "За життя". Можливо, він навіть стане наступником керівника політичної сили. Тож беріть участь, записуйтеся, ще є час!" – закликав Вадим Рабінович.

Нагадаємо, що за форматом "Кандидат" – це соціально-політичне реаліті-шоу. Його герої будуть доводити, що гідні сісти у депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець не тільки отримає місце у прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, але й річне навчання у Стенфордському університеті.

У ЗМІ просочувалася інформація, що це буде найдорожче шоу на українському ТБ за час його існування. Для участі у проекті потрібно заповнити анкету на сайті програми (http://candidate.com.ua/) і пройти кастинг.

В ефір телеканалу "112 Україна" проект вийде у другій половині серпня 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів