Питання перепоховання видатних українців вирішуватиме спеціальна комісія при Мінкульті, - Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вже пообіцяв виділити всі необхідні засоби для перевезення останків поета Олександра Олеся в Україну

Могила Олександра Олеся на цвинтарі в Празі після ексгумації Facebook Володимира В'ятровича

Питання перепоховання видатних українців буде вирішувати спеціальна міжвідомча комісія при Міністерстві культури. Про це повідомляє прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

"При Міністерстві культури України буде створено спеціальну міжвідомчу комісію, яка займатиметься питанням перепоховання видатних українців", - написав прем'єр.

Він зазначив, що уряд виділить усі необхідні кошти для перевезення останків поета Олександра Олеся в Україну.

Нагадаємо, у Празі сьогодні ексгумували останки українського поета Олександра Олеся і його дружини. За законами цієї країни, після поховання родичі або друзі померлих повинні платити ренту за місце на кладовищі розміром у 20 тис. чеських крон на 10 років. Донедавна ренту за могилу Олеся платив за власною ініціативою виходець з України Володимир Михайлишин. Проте нещодавно Михайлишин помер, і тепер його син хоче поховати батька в могилі Олександра Олеся.

Наразі останки Олександра Олеся і його дружини переміщено в депозитарій кладовища до моменту вирішення родичами поета, які проживають у Канаді, щодо місце остаточного поховання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів