З відкритих джерел

Призовники анексованого Криму почнуть служити на всій території РФ, починаючи з весняного призову 2017 року. Про це заявив начальник головного організаційно-мобілізаційного управління Генерального штабу збройних сил Росії Василь Тонкошкуров, пише "РІА Новості".

"Громадяни, призвані з території Криму, направлялися для проходження військової служби з'єднання і військові частини в межах півострова, однак ці обмеження діяли лише до першого січня 2017 року і, починаючи з поточного року, громадяни будуть направлятися для проходження військової служби у з'єднання і військові частини, розташовані і в інших регіонах країни в залежності від потреби військ", — сказав Тонкошкуров на підведенні підсумків осіннього призову.

За його словами, призов до російської армії в окупованому Криму і Севастополі проводиться вже два роки.

"Для забезпечення прав громадян, які проживають у цих суб'єктах, у 2014 році був прийнятий федеральний закон, згідно з яким за ними збережено всі відстрочки, раніше надані їм законодавством України, а вимушені переселенці та біженці, які отримали громадянство Російської Федерації, отримали право на відстрочку від призову на військову службу", — додав Тонкошкуров.

Новини за темою: Російські військові у Криму грабують захоплені українські кораблі

Нагадаємо, резолюцією ООН щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму забороняється призов до лав Збройних сил Російської Федерації, яка визнається окупантом, на території півострова.