Призначено позапланову перевірку "Інтера" за підсумками моніторингу ефіру телеканалу 9 травня

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення розглядатиме питання про звинувачення у фашизмі, що пролунали в ефірі телеканалу "Інтер" 9 травня

Пікет "Інтера" в Києві Вести

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення, вивчивши результати моніторингу ефіру телеканалу "Інтер" за 9 травня, призначила йому позапланову перевірку, після якої буде ухвалено відповідне рішення. Про це повідомляє прес-служба Нацради з ТБ.

В численних листах, зокрема, у зверненні департаменту захисту національної державності Служби безпеки України, у скаргах громадян, а також у заяві однієї з політичних партій йдеться про те, що зміст передачі телеканалу "Інтер", а саме концерту "Перемога. Одна на всіх", принижує гідність громадян країни, розпалює ворожнечу і закликає до підриву цілісності держави.

"Національна рада перевірить телеканал щодо дотримання ним вимог закону і після цього прийме відповідне рішення", - сказано в повідомленні.

Раніше телеканал запустив рекламу концерту до Дня Перемоги, в якому ведучий заявив, що в Україні "називають вулиці іменами фашистських злочинців". У відповідь на це низка організацій висловила бажання протестувати під будівлею каналу з вимогою скасування трансляції концерту. Зазначимо, подібні акції під будівлею "Інтера" проводяться вже не вперше.

У Національній раді з питань телебачення і радіомовлення закликали не розколювати суспільство після оприлюднення уривків концерту до Дня Перемоги телеканалу "Інтер".

Вранці 9 травня представники Нацкорпуса прийшли до будівлі телеканалу "Інтер". Вони вимагали, щоб з вечірнього концерту до 9 Травня були вилучені пропагандистські заяви.

Також 9 травня акцію під стінами телеканалу провели представники всеукраїнської громадсько-політичної організації "Вільні люди".

Однак телеканал не прибрав з ефіру уривок зі словами про вулиці з "іменами фашистських злочинців".

Після цього представники Нацкорпуса приїхали до будинку народного депутата, заступника голови фракції "Опозиційний блок", співвласника телеканалу "Інтер" Сергія Льовочкіна в Конча-Заспі, де між активістами та поліцією сталися сутички.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів