Приміщення у БЦ "Гуллівер" передано компанії-управителю, - Нацагентство з повернення активів

Правоохоронцям чинили опір невстановлені особи

"Вести"

Приміщення на 31, 32 та 33 поверхах торгівельно-офісного комплексу "Гуллівер", що на Спортивній площі в Києві, були передані під управління компаніі-управителю відповідно до договору управління майном. Передача відбулася в результаті спільної операції Головної військової прокуратури ГПУ та Національної поліції, повідомляє прес-служба Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Коментуючи сьогоднішню операцію, прес-служба повідомляє: "Операція ГПУ та Нацполіції зустріла опір невстановлених осіб, які намагалися не допустити представників Національного агентства та ГПУ до приміщень на вказаних поверхах, однак правоохоронцям все ж вдалося зайняти приміщення та передати їх законному власнику".

Наразі, відзначає Нацагентство, єдиним власником, який має право легально розпоряджатися приміщеннями, є саме компанія-управитель, яка має укладений договір управління майном. Разом з тим компанія має право передавати вказані приміщення в оплатне користування усім охочим. Виходячи з цього, особи, які займали приміщення до їх передачі управителю, мають можливість переукласти договір оренди і надалі займати офіси на вказаних поверхах на законних підставах.

Як відмічають в агентстві, у зв'язку з поширенням в ЗМІ інформації про недобросовістність компанії-управителя, її представники викликали слідчо-оперативну групу для з'ясування всіх обставин у передбаченому чинним законодавством порядку. Особи, які чинили спротив та перешкоджали законним діям правоохоронців, порушили рішення слідчого судді, що є кримінально караним діянням - ст. 382 Кримінального кодексу України. Крім того, спротив законним вимогам працівників Національного агентства є адміністративним правопорушенням - стаття 188-48 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Представники Національного агентства також відзначають, что діяли виключно в правовому полі, а рішення суду щодо передачі приміщень у комплексі "Гулливер" чинні і тому обов'язкові до виконання усіма без винятку особами.

Першими про дії силовиків у комплексі "Гуллівер" повідомили представники газети "Вести", які заявили, що до приміщень, які займає редакція газети, увірвалися невідомі, ймовірно, працівники Нацполіції та військової прокуратури ГПУ. Головний редактор газети "Вести" и сайту Vesti-ukr.com Оксана Омельченко на своїй сторінці у Facebook повідомила, що операція правоохоронців почалася о 6 годині ранку. У редакції повідомили, що силовики виносять з приміщення обладнання та не впускають до нього юристів медіа-холдингу "Мультимедіа-інвест груп", до якого належать газета та сайт. Також представники редакції заявили, що силовики зафарбовують камери спостереження балончиками.

"Вести" заявляють, що дії силовиків пов'язані з розслідуванням журналістів діяльності АРМА, друга частина якого сьогодні повинна була вийти друком. Також вони заявляють, що під час операції силовиків на місті подій були присутні фігуранти розслідування - юрист Нацагентства Андрій Потьомкін та слідчий військової прокуратури Віталій Опанасенко.

Джерело: Прес-служба АРМА

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів