Причиною хімвикиду в Криму стало влучення снаряда під час тренувань ЗС РФ, - МОУ

РФ намагається приховати масштаб екологічної проблеми і уникнути відповідальності

Крим. Реалії

Причиною хімічного викиду на заводі "Кримський титан" стало попадання снарядів у технологічні ємності під час тренувань підрозділів Збройних сил РФ. Про це повідомив спікер Міністерства оборони Олександр Мотузяник, передає прес-служба відомства

"13-19 серпня цього року у ході тренування з прикриття адміністративного кордону з Херсонською областю, підрозділи ЗС РФ проводили стрільби в районах розташування відстійників відходів хімічного виробництва титанового та содового заводів. Внаслідок влучень снарядів, зазначені об’єкти були пошкоджені, що призвело до суттєвого погіршення екологічної обстановки на всій півночі окупованого Криму", - йдеться у повідомленні. 

Спікер також зазначив, що РФ намагається приховати масштаб екологічної проблеми і уникнути відповідальності, тому дезінформують суспільство про реальний стан екологічної небезпеки в Криму.

Нагадаємо, у районі населеного пункту Преображенка в Херсонській області прикордонники вчора зафіксували два випадки забруднення повітря хімічними викидами із кримського заводу "Титан".

Як повідомлялося, у місті Армянську на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок.

Так званий "голова" анексованого Криму Аксьонов заявив, що ситуація з викидом в атмосферу речовини виходить за межі норми.

Після викиду невідомої речовини в Армянську почали евакуювати дітей.  

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів