Проти працівника Верховного суду Ляшка ініційовано дисциплінарне провадження

Наразі Олег Ляшок відсутній на робочому місці через те, що знаходиться на лікарняному

Олег Ляшок Фото з відкритих джерел

Проти секретаря судді в апараті Верховного суду Олега Ляшка, якого 2 липня затримали у Києві за п’яну їзду, ініційовано дисциплінарне провадження. Про це в ефірі "112 Україна" повідомила Ольга Булка, керівник апарату Верховного суду України.

В апараті ВС повідомили, що на сьогодні Олег Ляшок відсутній на робочому місці у зв’язку з хворобою.

"Олег Ляшок працює на посаді консультанта суду, ця посада відноситься до посад категорії державної служби, відтак відповідальність настає згідно з ЗУ про державну службу. Мною, як керівником державної служби у Верховному суді, ініційоване дисциплінарне провадження, зокрема 3 липня таке подання внесено дисциплінарній комісії. За результатами розгляду справи комісією вже буде внесена відповідна пропозиція щодо відповідальності держслужбовця", - повідомила Булка.

На питання про те, чи знаходився Ляшок на лікарняному, коли його було затримано у стані алкогольного сп'яніння:

"Ми досліджували попередньо, чи був на робочому місці Олег Ляшок і чи був у наявності факт прогулу, оскільки ЗУ про державну службу містить такий дисциплінарний проступок, як прогул держслужбовця. Для того, щоб вважати це прогулом, потрібно, щоб він був відсутній на робочому місці більше 3 годин", - зазначила керівник апарату Верховного суду України.

Співробітники, які працюють з Ляшком в одному кабінеті, надали відповідні пояснення, які долучені до матеріалів дисциплінарної справи.

Нагадаємо, що Олега Ляшка затримали у Києві 2 липня.

П’яного чоловіка, який на великій швидкості їздив по дворах, затримали небайдужі громадяни, заблокували його авто і викликали поліцію. Ляшок погрожував усім оточуючим, а потім пропонував поліцейським напитися разом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів