Проти Луценка та Матіоса відкрили провадження за пости у Facebook

Згідно з самою дисциплінарною скаргою, Луценку та Матіосу ставиться в провину публікації у соціальних мережах повідомлень, які порушують презумпцію невинуватості

Юрій Луценко rbc.ua

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розпочала проти Генерального прокурора Юрія Луценка дисциплінарне провадження. Про це свідчить рішення члена Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Анатолія Коваленка, датоване 7 серпня 2017 року, яке оприлюднили ініціатори дисциплінарного провадження Володимир Петраковський та Злата Симоненко, передає "Українська правда".

Також за аналогічним фактом КДКП веде провадження й проти Головного військового прокурора Анатолія Матіоса.

Згідно з самою дисциплінарною скаргою, Луценку та Матіосу ставиться в провину публікації у соціальних мережах повідомлень, які порушують презумпцію невинуватості. Відповідно до закону України "Про прокуратуру" публічне висловлювання, яке є порушенням презумпції невинуватості, є підставою для притягнення прокурора до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, головний військовий прокурор України Анатолія Матіос має намір звернутися в головний офіс Transparency International з проханням дати пояснення щодо причин цензурування його сторінки у Facebook співробітниками організації. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...