Reuters

Процес надання безвізу Україні не зможуть зупинити навіть відчайдушні скептики. Таку думку в ефірі "112 Україна" висловив журналіст Григорій Жигалов.

"У Брюсселі зараз настрої такі, що зупинити цей процес вже, здається, не зможуть навіть відчайдушні скептики. Насправді цей безвіз можна було б провести й швидше. За нашими джерелами, Франція наполягала на тому, щоб процедуру затвердження безвізового режиму для України трохи посунути на кінець квітня, травень, щоб не давати зайвих аргументів ультраправим силам у Франції", - сказав він.

Новини за темою: Деякі країни ЄС мають намір заблокувати в Європарламенті надання безвізу для України

Нагадаємо, 28 лютого Європарламент і Рада ЄС погодили безвізовий режим для українців. Посли при ЄС 2 березня 2017 р. від імені ради підтвердили неформальну угоду щодо лібералізації візового режиму для українців.

Тепер домовленість повинен підтвердити профільний комітет Європарламенту 9 березня, услід за ним – ЄП на пленарній сесії, яка відбудеться орієнтовно 3-4 квітня. Остаточне затвердження безвізового режиму для громадян України має відбутися на засіданні Ради ЄС у закордонних справах 11 травня.