Противник продовжує передислокацію на найбільш небезпечних напрямках, - Лисенко

"За даними розвідки, у нас є інформація, що майже кожну ніч вони доставляють колони з боєприпасами, пальним, і відбувається, дійсно, передислокація на найбільш небезпечних напрямках", - заявив Лисенко

112.ua
Противник продовжує передислокацію на найбільш небезпечних напрямках. Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив спікер АТО Андрій Лисенко.

"За даними розвідки, у нас є інформація, що майже кожну ніч вони доставляють колони з боєприпасами, пальним, і відбувається, дійсно, передислокація на найбільш небезпечних напрямках. У напрямку Новоазовська, тобто приморський напрямок, у нас зараз під великим контролем знаходиться. Це напрямок колишній дебальцевський, зараз артемівський, і, зрозуміло, що Донецьке, оскільки там в Донецьку залишаються наші позиції, які постійно обстрілюються, але вони мають характер обстрілу провокаційний", - зазначив Лисенко.

"Можна сказати, що ворог постійно проводить передислокацію, крім передислокації займаються тренуванням на своєрідних полігонах тих найманців, які заходять з території РФ, відбувається їхнє злагодження. Всі їхні переміщення, інформацію про їхні переміщення ми знаємо, кількість одиниць техніки, яку вони отримують, ми також знаємо і їхній запас, який вони отримують, ми знаємо. Відповідно робиться все необхідне, для того, щоб адекватно відреагувати при атакуючих діях противника на даних напрямках", - додав спікер АТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів