Протести в Словаччині: Голова МВС пішов у відставку після місяця на посаді

У Словаччині тривають масові акції протесту

Томаш Друкер korrespondent.net

Міністр внутрішніх справ Словаччини Томаш Друкер заявив про свою відставку, пробувши на посаді всього місяць після формування нового уряду Словаччини. Про це повідомляє видання Aktuality

"Я не маю права залишатися на посаді міністра внутрішніх справ", - сказав Друкер, зазначивши, що не зміг заспокоїти ситуацію в суспільстві.

Він пообіцяв, що найближчим часом зустрінеться з президентом Словаччини Андрієм Кіскою і передасть заяву про відставку.

Також Друкер заявив, що вирішив не закликати піти у відставку главу поліції Тібора Гаспара.

"Я не вважаю правильним і справедливим звертатися до Тібора Гаспара. Якщо я не знайшов доказів, чому я повинен його звільняти?" - зазначив Друкер.

Раніше повідомлялося, що Томаша Друкера було призначено главою МВС Словаччини минулого місяця після формування нового уряду у країні. Його попередник Роберт Калиняк подав у відставку після тривалих акцій протесту. Він був героєм журналістських розслідувань убитого журналіста Яна Кучака, хоча і заперечував свою провину. 

Нагадаємо, що журналіста-розслідувача Яна Кучака було убито разом із його дівчиною Монікою Кусніровою у власному будинку у селищі Велка Мача під містом Трнава. Правоохоронці припускають, що вбивство сталося в період з 22 по 25 лютого. Мотивом злочину могла бути професійна діяльність журналіста, зокрема його розслідування діяльності італійської мафії на сході країни.

У неділю, 15 квітня, понад 30 тисяч словаків вийшли на антиурядовий протест у Братиславі через вбивство журналіста Яна Кучака.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів