Протестувальники перекрили дві траси у напрямку Одеси через те, що місцева влада передала їх землю в оренду

За словами протестувальників, вони вже декілька років намагаються повернути свою землю, за їх словами - відібрану незаконно

Обурені громадяни перекрили дві траси у напрямку Одеси через те, що місцева влада передала в оренду їх землю. На місце події прибула поліція. На трасі утворився затор як у бік Одеси, так і в напрямку Ізмаїла.

"Говорять про те,що у них районна адміністрація відібрала паї, і тепер вони належать вже не людям, а райадміністрації", - сказав Віталій Градинар, прибічник політичної партії "За життя".

За словами протестувальників, вони вже декілька років намагаються повернути свою землю, за їх словами - відібрану незаконно.

"Було отримано ще одну відмову, зовсім нову, ми її отримали, коли були на прийомі у голови районної державної адміністрації Мусієнка Дениса Володимировича, який не розібрався в проблемі. Ми думаємо, що зловживаючи своїми повноваженнями, він не дав людям реалізувати своє право і ще раз навмисно затягує і не дає розпорядження, щоб люди могли зареєструвати використання цієї земельної ділянки", - говорить адвокат Андрій Шимшик.

Учасники акції вимагають у районної влади дозволу на оформлення земельних ділянок, на які вони мають законні права.

"Суди влаштовують нам тяганину, вже роками, по два, по три роки ходимо по судах і нічого не можемо розібратися, не знаємо, що робити далі", - говорить потерпіла Кулина Карапєтова.

Люди сподіваються, що хоча б такі акції протесту привернуть увагу влади та посприяють вирішенню проблемної ситуації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів