Проста робота, яку виконують українці за кордоном, часто не відповідає їхньому інтелектуальному рівню, - експерт

За словами психолога, українці, які ухвалюють рішення про виїзд за кордон на заробітки, не можуть повністю усвідомити наслідки свого вибору

Прості робочі посади, на яких найчастіше працюють українські заробітчани за кордоном, часто не відповідають інтелектуальному рівню українців, здатних на великі звершення. Ці ситуації призводять до внутрішніх психологічних конфліктів і хвороб. Про це в ефірі 24 каналу заявила психолог Наталія Кухтіна.

"Вони (українські заробітчани, – ред.) виконують дуже просту роботу, яка психологічно не відповідає їхньому інтелектуальному рівню. І це величезний конфлікт. Люди з цими конфліктами не справляються. І ось тут спочатку йде психоемоційне вигорання людини, а потім може бути і депресія, і можуть бути хвороби дуже серйозні. Чому? Тому що людина не може на психофізичному рівні впоратися ось з цим болем і цим внутрішнім конфліктом між тим, що вона може, що вона хоче, і тим, що вона змушена робити", – розповіла Наталія Кухтіна.

За словами психолога, українці, які ухвалюють рішення про виїзд за кордон на заробітки, не можуть повністю усвідомити наслідки свого вибору. Зосереджуючись виключно на моменті заробляння грошей, вони не звертають уваги на інші важливі фактори, як-от труднощі адаптації в чужому культурному середовищі, розрив відносин з близькими людьми, які залишилися в Україні.

"Дорослі люди, які роблять цей вибір, вони не до кінця усвідомлюють ті труднощі і ті наслідки, які будуть, безумовно, внаслідок їхнього вибору. Вони фіксують себе лише на зароблянні грошей, які вони не можуть заробити в Україні. Але вони не розуміють, якою буде ціна питання. Це самотність, яку вони, безумовно, будуть відчувати в іншому культурному середовищі", – вважає психолог.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів