"Пропонуєте розстріляти?": Аваков розповів, що 30% нинішнього спецназу - екс-співробітники "Беркуту"

У МВС заявили, що після атестації в 2016 році були звільнені більше 5 тис. співробітників МВС

Пресс-служба Кабмина

У Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що за підсумками атестації колишніх співробітників міліції в 2016 році, в цілому не пройшли випробування - 14% (5257 екс-міліціонерів). Про це розповів глава МВС Арсен Аваков, передає liga.net.

«Вперше МВС не приховує такі факти. З 70 тис. міліціонерів, що проходили атестацію, звільнені 5257, ще майже стільки ж понижено в посаді. Новий Департамент внутрішньої безпеки за два роки роботи оформив майже 4 тисячі кримінальних справ, під тисячу вже направлені в суд», - зазначили в МВС.

Також міністр внутрішніх справ розповів, що в структурі нинішнього спецназу трохи менше 30% становлять співробітники спецназу 2013 року:

«Що стосується змін у кадровому складі спецпідрозділів. Суб'єктивне відчуття – це суб'єктивне відчуття. Об'єктивні дані – конкретні цифри - говорять про те, що кількість старих спецназівців (2013 року) у структурі нинішнього спецназу поліції сьогодні становить трохи менше 30%», - розповів міністр.

На питання про те, чи всі вони є колишніми співробітниками «Беркуту», Аваков відповів:

«Да. Це або колишній «Беркут», або інші спецпідрозділи. Пропонуєте розстріляти? Всіх під загальну кон'юнктурну лінійку засудження», - додав міністр.

Нагадаємо, що після атестації в 2016 році найбільшу кількість правоохоронців було звільнено у Києві та Одесі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів