Прокурор та потерпілі не з'явилися на засідання у справі Лесика

Прокурор та потерпілі не з'явилися на засідання у справі депутата 6 і 7 скликань Харківської міськради Андрія Лесика, тому засідання перенесли на 23 липня, повідомляє телеканал "112 Україна".

На цей раз суд мав розглянути клопотання захисту Лесика про відвід судді, але із-за неявки прокурора і двох потерпілих, тобто співробітників СБУ, які вели справу Лесика про держзраду.

"На мій погляд засідання, слухання, вони вже перетворюються на фарс. Людину звинувачують у сепаратизмі і пред'явити нічого не можуть, крім вигаданої публікації в Facebook. А рано чи пізно ми ж прийдемо по суті дивитися, і нічого немає. І найголовніше - побиття без побиття. Коли відео стане надбанням громадськості України, коли людина лежить в лікарні, йому надається медична допомога і з руки ллється кров струмком, а в цей час працівники СБУ вриваються, трощать палату, б'ють пляшки - це все побачать і за це теж треба буде відповісти", - прокоментував ситуацію сам Лесик.

Зараз адвокат Андрія Лесика і суддя, який веде справу - у відпустках. Сам Андрій Лесик знаходиться під цілодобовим домашнім арештом. Сторона захисту впевнена: це кримінальне провадження можна розцінювати як політичне замовлення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів