Прокуратура вимагає посилення запобіжного заходу для батька, який морив голодом трирічного сина

Прокуратура встановила, що підозрюваний неодноразово порушував умови утримання під домашнім арештом

AP Photo

Прокуратура Кіровоградської області внесла в Новоукраїнський районний суд клопотання про заміну запобіжного заходу для батька, що морив голодом свого сина. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Новини за темою: У Сумській області до суду скерували справу батьків, які до смерті забили 4-річну доньку за відмову їсти

"Прокуратура клопотатиме перед слідчим суддею про зміну запобіжного заходу на суворіший, у зв'язку з систематичним та грубим порушенням умов перебування під цілодобовим домашнім арештом. Підозрюваний неодноразово, без дозволу слідчого, залишав житло, а також здійснював поїздки до обласного центру", - повідомляють у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Новоукраїнці служба у справах дітей забрала з багатодітної сім'ї трирічну дитину, яку батьки заморили голодом. Медики повідомили, що хлопчик важив всього 7 кг.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний не піклувався про здоров'я та фізичний розвиток свого трирічного сина, якого було обмежено в харчуванні, штучно створено для нього незадовільні побутові умов та не вживались заходи щодо його лікування. Вказане спричинило тяжкі наслідки здоров'ю дитини. Крім того, в рамках слідства за вчинення аналогічного злочину повідомлено про підозру матері потерпілої дитини", - уточнює прокуратура.

Новини за темою: Громадянка РФ намагалася підкупити прикордонників, щоб вивезти дитину без документів до Росії

Обом батькам інкримінується ст. 166 КК України - злісне невиконання батьківських обов'язків по догляду за дитиною. Їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів