Прокуратура не відкриватиме справу проти Асада за відпочинок його дітей в окупованому Криму

Асад на зустрічі з російською делегацією розповів, що його діти в 2017 році відпочивали в таборі "Артек" в анексованому РФ Криму

Башар аль-Асад та його дружина Асма з дітьми The Telegraph

Прокуратура Криму спростувала інформацію, яку поширили деякі ЗМІ, щодо відкриття кримінального провадження проти президента Сирії Башара Асада за відпочинок його дітей у окупованому Криму. Про це в ефірі "112 Україна" сказала прес-секретар прокуратури АР Крим Тетяна Тихончик.

"Дійсно, сьогодні багато інформації стосовно поїздки дітей президента Сирії на відпочинок до міжнародного дитячого центру "Артек" та, можливо, відповідальності  за порушення українського законодавства. Ця інформація щодо відкриття кримінального провадження, яку зазначають у деяких ЗМІ, не відповідає дійсності", - зазначила Тихончик.

Новини за темою: США заявили про готовність до повторної атаки по Сирії в разі застосування Асадом хімзброї

Вона розказала, що кримінальна відповідальність за порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї настає тоді, коли особа порушує українське законодавство з метою заподіяння шкоди інтересам держави. До відповідальності може бути притягнуто посадових чи публічних осіб, які умисно порушують законодавство з політичною метою, насамперед з метою легалізації окупації Криму.

Новини за темою: В ЄС підтримали атаку по Сирії: Дії Асада, РФ та Ірану не можуть залишатися без розплати

"Діти зазначеної вами особи не можуть нести відповідальності, а батьки несуть лише матеріальну відповідальність. У цьому випадку матеріальної шкоди ніякої не було завдано", - підкреслила прес-секретар.

Нагадаємо, Асад на зустрічі з російською делегацією розповів, що його діти в 2017 році відпочивали в таборі "Артек" в анексованому РФ Криму. 

Новини за темою: Трамп: Хіматака Асада і реакція США - результат нездатності РФ стримати обіцянку

Зазначимо, що після окупації Криму майно табору "Артек" було незаконно конфісковано окупаційною владою. Керівництво табору погодилося перенести табір на територію материкової України. "Артек" приймав дітей у Карпатах та Пущі-Водиці під Києвом.

Як повідомлялося, прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом передачі "Артеку" у федеральну власність РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів