24tv.ua

Генеральна прокуратура України спростовує інформацію, яку раніше розмістив у своєму Facebook телеведучий Сергій Притула щодо участі нібито працівника столичної прокуратури до інциденту з пошкодженим автомобілем його знайомого. Про це повідомляє прес-служба відомства в Facebook.

"Так, Сергій Притула повідомляє, що водій автомобіля Porsche Cayenne став винуватцем інциденту, в результаті якого відмовився відшкодовувати завдані збитки. На підставі розміщеної на лобовому склі Porsche Cayenne наклейки з написом "Прокуратура міста Києва" Сергій Притула зробив висновок, що водій є ніким іншим, як працівником міської прокуратури. У зв'язку з вищезазначеною інформацією Генеральна прокуратура повідомляє, що ні власниця, ні особа, що має право керувати вище зазначеним автомобілем, ніколи не працювали і не працюють в органах прокуратури України", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Одеські патрульні не переслідували автомобіль, що протаранив вітрину магазину, - поліція

Крім того, наголошується, що з 2011 року прокуратура міста Києва припинила практику видачі будь-яких посвідчень, подібних тому, яке було розміщено на лобовому склі автомобіля Porsche Cayenne.

Зазначимо, що раніше Притула в Facebook повідомив, що автомобіль його друга був пошкоджений водієм автомобіля Porsche Cayenne. Так, водій, відкриваючи двері свого автомобіля, пошкодив двері автомобіля знайомого телеведучого. Притула відзначив, що чоловік відмовився розібратися з даною ситуацією. Також Притула виклав фотографії, де видно наклейку прокуратури Києва на лобовому склі Porsche Cayenne.

Facebook Сергій Притула

Facebook Сергій Притула

Телеведучий зазначив, що водій висловив бажання співпрацювати з поліцією на предмет страхового випадку тільки після того, як до нього підійшов його знайомий, народний депутат Борислав Береза. У той же час, телеведучий не уточнив, хто саме є власником пошкодженої машини.

Новини за темою: У Харкові автомобіль в'їхав у відділення олімпійського комітету