Прокуратура здійснює обшуки в голови Держрезерву Мосійчука, йому вручили підозру

У Генпрокуратурі назвали причини обшуків

Facebook Вадима Мосійчука

Прокуратура Києва проводить обшуки у голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука. На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Мосійчук повідомив, що йому вручили підозру. 

"Прокуратура Києва вламується в двері. Прошу пресу і генпрокурора втрутитися. Так ранок почався! Далі повідомлю", - написав Мосійчук вранці 4 жовтня в Facebook. Він також додав, що правоохоронці включили глушники мобільного зв'язку.

Через годину Мосійчук повідомив, що йому вручили підозру у вчиненні злочину: "Вручають підозру. Адвоката і сусідів не допускають". Глава Держрезерву закликав прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, генерального прокурора Юрія Луценка, директора НАБУ Артема Ситника і громадськість втрутитися у ситуацію.

Пізніше генпрокурор Юрій Луценко назвав причину обшуків у Мосійчука. "Пан голова в 2017 році вирішив перемістити зерно з Харківської в Черкаську область ніби-то у зв'язку з небезпекою втрати через близькість АТО! Що насправді стояло за зміною місця зберігання - встановить слідство. Але збитки від такого наказу чиновника перевищили 6 млн гривень", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

Вчора, 3 жовтня, Кабінет Міністрів оголосив догану голові Держрезерву Мосійчуку. Про це йдеться в розпорядженні уряду №695. "У зв'язку з допущенням дисциплінарного проступку, передбаченого п. 7 ч. 2 ст. 65 закону" Про державну службу "(перевищення службових повноважень, якщо воно не містить складу злочину або адміністративного правопорушення), оголошено догану голові Держрезерву Вадиму Мосійчуку", - зазначено в ньому.

Нагадаємо, що в жовтні 2016 року Генпрокуратура проводила обшуки в офісі Держрезерву через махінації з закупівлею дизеля. За даними прес-служби ГПУ, обшуки проводили, щоб знайти оригінали тендерної документації. У свою чергу Мосійчук стверджував, що тендер на закупівлю палива був прозорим, однак "компанія WOG дуже хотіла перемогти в цьому тендері і намагалася тиснути на Держрезерв".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів