Прокуратура продовжить добиватися обвинувального вироку для "Гіві" в апеляційному суді

Прокуратура вважає, що справа повинна бути розглянута, незважаючи на загибель обвинуваченого

Фото з відкритих джерел

Головна військова прокуратура планує оскаржити в апеляційному суді відмову Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області розглянути обвинувальний акт проти бойовика "ДНР", командира батальйону "Сомалі" Михайла Толстих, відомого як "Гіві". Про це заявив прокурор Марлен Джербинов в інтерв'ю "Громадському радіо", передають "Українські новини".

Як заявив Джербинов, прокуратура має намір домогтися для загиблого бойовика обвинувального вироку. Сторона звинувачення наполягає, що незважаючи на отриману в лютому 2017 року інформацію про смерть "Гіві", суд повинен прийняти справу до розгляду і винести вирок.

"Під час досудового слідства було зібрано достатньо доказів, які в майбутньому можуть бути використані на міжнародних майданчиках. ...Тому не хотілося б поховати ці матеріали у зв'язку зі смертю особи", - пояснив прокурор.

Новини за темою: Павлоградський суд про виклик "Гіві": Без довідки про смерть його вважають живим

Також він нагадав, що жодна зі сторін, ні обвинувачення, ні захист, не мають офіційних даних про те, що Михайло Толстих дійсно мертвий.

Згідно з даними СБУ і ЗМІ, "Гіві" було вбито 8 лютого 2017 року в окупованій бойовиками Макіївці. Вбивство відбулося на базі батальйону бойовиків "Сомалі", внаслідок влучання в будинок боєприпасу з реактивного піхотного вогнемета "Джміль".

Джерело: Українські новини

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів