Прокуратура передала до суду справу проти капітана судна "Норд"

Капітан "Норду" обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 249, ч. 2 ст. 332-1 КК України

ДПСУ

Прокуратура АР Крим 4 жовтня спрямувала до Київського апеляційного суду обвинувальний акт проти капітана судна "Норд" для визначення підсудності. Про це повідомляється на сайті прокуратури АР Крим.

Капітан "Норду" обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 249, ч. 2 ст. 332-1 КК України.

Встановлено, що капітан судна СЧС "Норд" (бортовий номер Ч -13-0057) умисно, порушуючи порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, неодноразово на вказаному судні здійснював заходи та виходи із закритого морського порту "Керч" тимчасово окупованої території півострову Крим з метою завдання шкоди інтересам України, а саме незаконного рибного промислу.

Новини за темою: Суд закрив справу щодо моряків судна "Норд"

Обставини вчинення злочинів підтверджуються зібраними під час досудового розслідування доказами, зокрема висновками експертизи (інженерно-екологічної), показами свідків тощо.

Нагадаємо, 25 березня 2018 року Державна прикордонна служба України затримала в Азовському морі судно "Норд" під прапором Росії, зареєстроване в анексованому Криму. На борту перебували 10 осіб. У всіх були паспорти громадян Росії, видані в Керчі. Судно порушило порядок виїзду з окупованої території України. Його відконвоювали в Бердянськ. Пізніше суд заарештував судно.

Новини за темою: Денісова домовилася з Москальковою надати допомогу екіпажу судна "Норд" та "ЯМК – 0041"

6 квітня Херсонський міський суд взяв під варту до 31 травня капітана керченського судна "Норд" Володимира Горбенка з правом внесення 35 240 гривень застави. Пізніше адвокат повідомив, що за моряка внесли заставу.

Зазначимо, що інше російське судно, "Механік Погодін", було заблоковано у порту Херсона на три роки.

Новини за темою: Москалькова зустрілася в Києві з моряками судна "Норд"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів