Під час серії обшуків прокуратура виявила докази антиукраїнської діяльності ряду осіб, - Луценко

Всього прокуратура АР Крим спільно з СБУ провела 28 обшуків

Юрій Луценко rbc.ua

У результаті спільного розслідування прокуратури АР Крим та СБУ в різних областях України були проведені 28 обшуків. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко в Facebook, коментуючи минулий недавно по країні серію обшуків у ряду осіб, в тому числі журналістів.

За підсумками операції слідчі змогли виявити докази співпраці ряду осіб з антиукраїнськими центрами в Росії і на окупованих територіях України.

Новини за темою: Ляшко прокоментував обшуки у помічника: Він "неймовірно скромний" і старався для людей

Зокрема, під час обшуку в Херсонській області слідство виявило листування з антиукраїнським центром з завданням організувати рішення місцевих рад з питання імпічменту президента. За це виконавцю пообіцяли 25 тис. дол.

В Харківській області були виявлені і вилучені карти мостів і переправ, а також запас патронів, гранат і пластиду з электрозапалом. Крім того, були знайдені готівкові кошти загальною сумою в 50 тис. дол. і карти російського банку.

Новини за темою: НАБУ здійснює обшуки в помічника Ляшка і мера Вишневого, - джерело

У Львівській області в одного з підозрюваних були виявлені записи з підготовленими виступами для міжнародної конференції, у яких підтримувалася російська окупація Криму, повідомив Луценко.

"П'ята колона шкварчит. Працюємо далі", - резюмував генпрокурор.

Джерело: Facebook Юрия Луценко

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів