Прогноз погоди на тиждень: В Україні потеплішає, подекуди очікується сніг з дощем

Температура вдень подекуди підніметься до 3…5 градусів тепла

З відкритих джерел

Новий тиждень в Україні очікується відносно теплим, у більшості областей прогнозують сніг з дощем, повідомляє Укргідрометцентр.

У понеділок, 3 грудня, на переважній території України спостерігатиметься мінлива хмарність, опадів не очікується. Лише на заході синоптики прогнозують мокрий сніг. Температура вдень коливатиметься в межах -2…-5 градусів у північних та східних областях, в центрі – 0…-2 градусів, на заході та півдні дещо тепліше – тут синоптики прогнозують 2…5 градусів тепла. Вночі стовпчики термометрів у західних та південних областях опустяться до -4…-6 градусів, на решті території України прогнозують від -8 до -13 градусів морозу.

У Києві тиждень розпочнеться із сонячної погоди, вдень очікується від 0 до -2 градусів, вночі - -7…-9 градусів морозу.

Укргидрометцентр

У вівторок, 4 грудня, на переважній частині України збережеться мінлива хмарність, без опадів, натомість у західних областях очікується сніг з дощем. У північних, центральних та східних областях вдень очікується від -3 градусів до 1 градуса тепла, у західних областях буде 3…5 градусів тепла, у південних областях – 3…7 градусів тепла. Вночі в більшості областей  - від -1 до 2 градусів тепла, на сході - -5…-9 градусів морозу.

У столиці в цей день очікується мінлива хмарність, без опадів, температура вдень та вночі - -1…1 градусів.

Укргидрометцентр

У середу, 5 грудня, на заході України опади припиняться, мінлива хмарність очікується також на сході та півдні. У північних та центральних областях у цей день синоптики прогнозують сніг з дощем. Вдень на переважній частині України очікується -1…1 градусів, вночі – до -3 градусів морозу, на заході вдень та вночі – 0…2 градусів, в Криму дещо тепліше, вдень тут синоптики прогнозують 4…6 градусів, вночі – 2…4 градусів тепла.

У Києві в середу прогнозують мокрий сніг з дощем, температура коливатиметься в межах -1…1 градусів.

Укргидрометцентр

У четвер, 6 грудня, майже на всій території України, окрім східних областей та Криму, очікується опади. У західних областях вдень очікується 1…3 градусів тепла, вночі – -1…-3 градусів морозу. У центральних та східних областях вдень - -1…3 градусів, вночі до -7 градусів. На півдні вдень 3…5 градусів тепла, вночі 0…-2 градусів.

У столиці очікуються опади, температура вдень - -1…1 градусів, вночі стовпчик термометра опуститься до -2…-4 градусів морозу.

Укргидрометцентр

У п’ятницю, 6 грудня, по всій території України опади припиняться, очікується мінлива хмарність, лише в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Херсонській областях та в Криму можливий сніг з дощем. Вдень – від -1 градуса морозу до 3 градусів тепла, вночі температура коливатиметься в межах від -1…-3 градусів на заході, півночі та в центрі до 1…3 градусів тепла на сході та півдні. Вночі стовпчик термометра місцями опуститься до -2…-4 градусів, у Донецькій та Луганській областях вночі очікується 1…3 градусів тепла. У Криму вдень – 4…6 градусів тепла, вночі – 2…4 градусів.

У Києві в п’ятницю вночі можливий сніг, вдень опадів не передбачається. Температура вдень - -1…1 градусів, вночі - -2…-4 градусів морозу.

Укргидрометцентр

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів