Открытый источник

Продюсером конкурсної частини Євробачення-2017 став Крістер Бьоркман. Про це повідомляє "UA:Перший".

Бйоркман був продюсером конкурсної частини шоу Євробачення-2013 у Мальме, а також займався Євробаченням-2016 у Стокгольмі.

Він відомий тим, що зміг перетворити національний відбір Швеції – Melodifestivalen у найбільше телевізійне шоу року.

На Євробаченні-2017 Крістер Бьоркман буде відповідати за підготовку зовнішнього вигляду кожного конкурсного номера шоу.

"Я дуже радий знову працювати для кращої події музичного світу і з нетерпінням чекаю на співпрацю з командою UA:Перший. Впевнений, разом ми зробимо дійсно найкраще шоу", – розповів Крістер Бьоркман.

Новини за темою: На Євробачення-2017 продано вже 11 тис. квитків

Крім Бйоркмана, до команди організаторів нещодавно приєдналися комерційний директор, івент-менеджер і менеджер з питань безпеки. Комерційний директор Лариса Коваль займалася організацією Євро-2012, Євробачення-2005, Дитячого Євробачення 2009 і в 2013, і національного відбору на Євробачення-2016. Івент-менеджер Кирило Воронін працював над проведенням Днів Європи в Україні та Молдові на замовлення Представництва Європейського Союзу в Україні. Директор з безпеки Олег Западнюк займався організацією охорони безпеки під час проведення матчів футбольних турнірів Кубка УЄФА в 2009-2012 роках і на Євро-2012.
Новини за темою: Організатори Євробачення обіцяють, що квитки на фінал конкурсу знову надійдуть у продаж

Зазначимо, 13 лютого команда організаторів Євробачення в Україні заявила про припинення роботи. У команді вважають, що запропонована їм нова структура управління конкурсом, відсутність прозорості та юридичних зобов'язань, зрив термінів проведення тендерів - заважають підготовці.

У свою чергу, в Національній громадській телерадіокомпанії (НОТ) України підкреслюють необхідність активної підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", а "з'ясовувати стосунки" немає часу.

Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Співачка Illaria і співак Rozhden вийшли у фінал національного відбору пісенного конкурсу "Євробачення-2017". Перший півфінал національного відбору Євробачення пройшов 4 лютого. З восьми конкурсантів були відібрані співачка Тетяна Решетняк та гурт "Сальто назад". Третій півфінал відбудеться 18 лютого. 25 лютого відбудеться фінал національного відбору.