Продан заперечує наявність у нього курортного комплексу в Туреччині

Раніше у ЗМІ було оприлюднено інформацію з посиланням на джерело в Генпрокуратурі про те, що правоохоронці перевіряють можливе придбання Проданом курортного комплексу в Туреччині

Мирослав Продан пресс-служба ГФС

В. о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан заперечує наявність у нього курортного комплексу в Туреччині. Про це він написав на сторінці в Facebook.

"Читаю в інтернеті чергову порцію чуток про нібито "знайдений" у мене закордонний курорт. Одне з видань пішло далі й "знайшло" у мене ще яхту, вілли в Іспанії і навіть літак! Звичайно, все це - фейк. Все моє майно зазначено в декларації", - написав він.

Також Продан назвав подібні новини інформаційною атакою.

"Фейк придумали і розкручують, оскільки мають завдання будь-яким способом тиснути на мене. Шукали і перевіряли довго і ретельно, але нічого реального закинути не змогли. Тому вдалися до відвертої фальсифікації. Ця вигадка з "курортом" не має ніякої перспективи, будь-яка незаангажована перевірка це підтвердить. Моя позиція незмінна: ми продовжуємо наступ на контрабанду, відкату в цьому питанні не буде. Як не буде відкату і в питанні блокування схем з фіктивним ПДВ", - підсумував в. о. голови ДФС.

Новини за темою: НАЗК виявило порушення в е-деклараціях Турчинова за 2015-2017 роки

Нагадаємо, що 28 серпня одне з українських інформагентств, посилаючись на джерело в Генеральній прокуратурі, повідомило, що перевіряються обставини можливого придбання Проданом курортного комплексу в Туреччині в рамках розслідування кримінального провадження, яке ведуть антикорупційні органи.

Також у ЗМІ з'явилася інформація з посиланням на постанову Печерського районного суду Києва, що нерухомість, ймовірно, придбана в Туреччині Проданом, оцінюється в 562 тис. 341 долар.

Нагадаємо, що Продан очолює ДФС з березня минулого року. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів