Фото з відкритих джерел

Президент Петро Порошенко підписав Указ про нагородження генерал-полковника Геннадія Воробйова орденом Богдана Хмельницького І ступеня посмертно. Про це повідомляє прес-служба президента.

Генерала відзначено високою державною нагородою за заслуги у зміцненні обороноздатності та безпеки Української держави і самовіддане служіння народові України.

"Боляче, що такі люди йдуть саме тепер. Дякую за гідну службу, Геннадію Петровичу. За витримку, за мужність і за чесність дякую. Світла пам’ять про Вас назавжди залишиться у наших серцях", - зазначив Президент.

Колишній перший заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-полковник Геннадій Воробйов з позивним "Вільний" раптово помер у своєму кабінеті ректора Національної академії оборони в суботу 11 лютого 2017 року.

Геннадій Воробйов з 18 листопада 2009 року по 17 січня 2014 року обіймав посаду командувача Сухопутних військ Збройних сил України. З 16 лютого 2014 року - перший заступник начальника Генерального штабу Збройних сил.

21 травня 2016 року міністр оборони України Степан Полторак представив Воробйова на посаді виконуючого обов'язки начальника Національного університету оборони України ім. І. Черняховського.

Новини за темою: Порошенко нагородив орденами 48 військовослужбовців, 10 з них посмертно

За сумлінну та бездоганну службу генерал-полковник Геннадій Воробйов нагороджений орденами Богдана Хмельницького ІІІ-го ступеня та "За мужність" III-го ступеня, багатьма медалями та відзнаками Міністерства оборони України та інших силових структур держави.

Новини за темою: Помер мер Луцька Микола Романюк