Представляємо учасників проекту "Кандидат": Микола Іщенко

112.ua

Микола Іщенко

  • 27 років;
  • приватний підприємець, власник онлайн-бізнесу;
  • за освітою – юрист;
  • не одружений, дітей немає.

* * *

Коли Микола Іщенко був дитиною, його сім'я жила дуже бідно. "Я виріс у маленькому селищі Василівка. Ми жили дуже бідно, не було навіть що їсти. Я вже тоді зрозумів, що так жити не хочу. Треба працювати і досягати успіху", - згадує він.

Микола вивчився на юриста, вступив до аспірантури кафедри кримінального права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, заснував свій бізнес.

Можливо, я не особливо розуміюся на тому, як робити сайти, як створюється контент. Але у мене є команда близько 30 людей. Я найняв хлопців, які розуміються на цьому, організував їх правильно, і вони генерують для мене гроші", - каже Микола.

Його бізнес – це електронна комерція. "У мене аудиторія понад мільйон людей, із різних країн. Я зміг створити такий бізнес, про який я мріяв", - зізнається він, додаючи, що як хобі викладає у своєму університеті.

"Я вирішив йти в політику зараз, щоб допомагати таким хлопцям, як я, гарячим, амбітним, піднімати економіку нашої країни. Я розумію дрібних і середніх підприємців, які в них проблеми. Я можу їм допомогти. Мені набридло, що хтось за нас ухвалює рішення – як нам жити, скільки нам заробляти. Я хочу сам ухвалювати ці рішення, для народу", - резюмує Микола.  

Спостерігати за перетворенням Миколи Іщенка на політика можна щонеділі на телеканалі "112". Найближчий випуск дивіться 2 вересня о 21:00.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що гідні сісти в депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце у прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також річне навчання у Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів