Представляємо учасників проекту "Кандидат": Дмитро Сігов

112.ua

Дмитро Сігов

  • 35 років;
  • власник IT-компанії;
  • за освітою – перекладач, спеціаліст з бізнес-менеджменту;
  • одружений, виховує сина.

* * *

"Що буде, якщо дивакуватий олігарх, безладний качок, пустотливий товстун, хамуватий псевдоінтелектуал і закоренілий авантюрист створять політичну партію, та ще й пройдуть до парламенту? Вийде бурхливий коктейль із неймовірних пригод не тільки на засіданнях і дебатах у парламенті, але й на гірськолижному курорті, повітряній кулі та навіть безлюдному острові". Так звучить анотація до книги "Парламент", яку на дозвіллі написав Дмитро Сігов, айтішник, розробник декількох стартапів.

"Це гумористична книга, де в сатиричній манері описується життя депутата: як він відпочиває, як він ухвалює закони, як він розважається з друзями. Це моє хобі. Тому всі гроші з її продажу йдуть на благодійність", - каже Дмитро.

За освітою він перекладач (французька мова). Знає також англійську і німецьку. Після закінчення університету в Україні навчався в Канаді, потім працював у різних країнах Європи.

Дмитро має понад вісім років досвіду в ІТ-індустрії. "Я є засновником кількох успішних IT-стартапів. Мої додатки завантажили кілька мільйонів разів по всьому світу", - каже він про себе. Дмитро створює мобільні додатки та ігри. А на дозвіллі пише книги.

"Йду в політику, щоб розвивати інновації, розвивати високі технології в Україні. Мені хочеться, щоб нових, прогресивних людей було в парламенті якомога більше. Це те, заради чого мені варто піти в політику", - упевнений він.

Він зізнається, що може працювати в будь-якій точці світу, але все одно залишається в Україні. "Тому що моїй родині тут добре", - каже Дмитро.

Він одружений, виховує восьмирічного сина. Його дружина Ірина зізнається, що сім'ї важливо жити в українській культурі, адже тут їхнє коріння і тут їхнє майбутнє.

Спостерігати за перетворенням Дмитра Сігова на політика можна щонеділі на телеканалі "112". Найближчий випуск дивіться 2 вересня о 21:00.

"Кандидат" - це соціально-політичне реаліті-шоу, в якому герої доводитимуть, що гідні сісти в депутатське крісло, і в рамках проекту пройдуть унікальний тренінговий марафон. А переможець отримає місце у прохідній частині списку партії "За життя" на наступних виборах до Верховної Ради, а також річне навчання у Стенфордському університеті. Ведучі реаліті-шоу - Вадим Рабінович, Нестор Шуфрич, Ганна Степанець.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів