Правоохоронці розслідують три версії викидів хімікатів у Криму

Серед версій слідства неправильна експлуатація заводу і пошкодження резервуару з відходами

Facebook Андрій Гордєєв

Правоохоронці розслідують три версії викидів хімікатів в анексованому Криму. Про це на брифінгу повідомив начальник управління прокуратури Криму Євген Комаровський, передають "Українські Новини".

"Наразі правоохоронці відпрацьовують наступні версії правопорушення: викиди в атмосферу шкідливих речовин було здійснено через неправильну експлуатацію заводів на півночі анексованого Криму. Наступна версія полягає в тому, що викиди в атмосферу пов'язані з пошкодженням резервуарів з відходами на заводах у зв'язку з проведенням військових навчань РФ",- зазначив Коморовський.

Третя версія, за інформацією Комаровського, - викиди в атмосферу здійснила Росія спеціально з метою створення масштабної інформаційної кампанії проти України: "дестабілізації обстановки на півдні Херсонської області, поширення паніки серед населення з подальшою організацією масових мітингів незадоволених громадян".

Новини за темою: Викид хімікатів у Криму: Україна готує звернення до Організації із заборони хімічної зброї

Нагадаємо, у місті Армянську на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, на листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок. Спочатку представники окупаційної влади не визнавали проблеми, однак 4 вересня "кримська влада" вперше заявила, що гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду в Армянську та прилеглих селищах перевищила норму. Дітей евакуювали, місцевих жителів закликали якомога менше часу проводити на відкритому повітрі. У результаті викиду хімікатів у Криму на материкову частину України виїхали 59 осіб.

Також повідомлялося, що через викиди хімікатів постраждав 61 український прикордонник. Пізніше голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв повідомив, що ситуацію з викидом хімікатів нормалізовано.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів