Поверніть Суркіса українському футболу: Під НАЗК тривають протести активістів

Активісти закликали НАЗК опублікувати результати перевірки декларації Павелка, таким чином повернувши керівництво Федерацією футболу Григорія Суркіса

Чергова акція протесту пройшла під НАЗК з вимогами розібратися зі справою керівника Федерації футболу Андрія Павелка. 

Протест відбувся під стінами Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). Активісти закликали НАЗК опублікувати результати перевірки декларації Павелка, таким чином повернувши керівництво Федерацією футболу Григорія Суркіса.  

Як стверджують організатори мітингу, за результатами перевірки декларації у НАЗК є всі підстави передати матеріали на Павелка в суд. Однак цього не відбувається через змову Павелка і глави НАЗК Олександра Мангула.

"Ми вимагаємо від НАЗК нарешті вийти з відпустки і зайнятися роботою. Справа Павелка, на наш погляд, відноситься до розряду першочергових, оскільки зачіпає інтереси багатомільйонної армії футбольних вболівальників. Саме тому так важливо передати цю справу до суду як можна швидше. На наш погляд, це єдиний спосіб очистити український футбол. Ми впевнені, що місце Андрія Павелка - у в'язниці, а не в Будинку футболу! І зараз в силах НАЗК повернути в керівництво ФФУ Григорія Суркіса", - заявили організатори пікету.

Організатори акції стверджують, що поєднання Андрієм Павелком посади керівника ФФУ і бюджетного комітету в Раді порушує регламент і створює конфлікт інтересів. 

Нагадаємо, в червні 2018 року Національне антикорупційне бюро почало розслідування у справі президента Федерації футболу України Андрія Павелка і ще кількох держслужбовців за статтею про декларування недостовірної інформації, незаконному збагаченні і зловживанні владою або службовим становищем. Після цього під НАЗК пройшла вже серія акцій протесту з вимогою розібратися з справою Павелка.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів